A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС отримали новенькі автомобілі для складання практичного іспиту


06 Січня 2023

Головний сервісний центр МВС забезпечує сервісні центри МВС новенькими автівками. Під час своєї робочої поїздки начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик передав ключі від нових авто, на яких громадяни будуть складати практичний іспит для отримання права керування транспортними засобами.

Сервісний центр МВС Львівської області отримав два нових автомобіля Hyundai i30 для складання практичного іспиту. Тепер здобувачі можуть обирати на якій коробці передач їм складати іспит.

«Один з автомобілів обладнано механічною коробкою передач, інший — автоматичною. Наявність такого авто у сервісному центрі МВС спростить процедуру для тих, хто не може складати іспити у складі групи, де використовуються автомобілі навчальних закладів», — зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Нові легкові автомобілі також вирушили до сервісних центрів МВС Одеської, Хмельницької, Рівненської та Дніпропетровської областей. А на Тернопільщину та Черкащину направили ще й вантажні автомобілі. Все робиться для зручності та доступності.

Відтепер процесс складання практичного іспиту буде більш комфортним, оскільки автівки не тільки нові, а ще й сучасні. Кожне авто забрендовано під єдину стилістику сервісних центрів МВС і його легко розпізнати на дорогах загального користування під час складання практичних іспитів. Також вони оснащені додатковим дзеркалом заднього виду, відеореєстратором на дві камери та сейфом.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.