A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Коростені розпочав надавати послуги оновлений сервісний центр МВС №1843


22 Грудня 2022

Відкривати нові або оновлені приміщення сервісних центрів МВС в умовах повномасштабного вторгнення росіян та в умовах постійних їх атак на інфраструктуру — непросто, але можливо. Оскільки комфорт і якісний державний сервіс залишається в пріоритеті не зважаючи ні на що.

22 грудня, у День енергетика, коли всі українці знають, якою важливою умовою є наявність світла, на Житомирщині відбулось відкриття оновленого сервісного центру МВС. Ця будівля має багате минуле: вона зведена у 1938 році й належала штабу військового містечка, пізніше тут розміщувалась ДАІ, згодом сервісний центр МВС. А тепер тут провели ремонт і сервісний центр МВС знову приймає клієнтів.

На урочисте відкриття оновленого сервісного центру МВС №1843 завітали: начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик, заступник начальника Головного сервісного центру МВС Володимир Баранець, голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, заступник директора Експертної служби МВС Олександр Грищенко, директор головного управління Національної поліції в Житомирській області Олег Трачук, заступник міського голови Коростеня Володимир Корнійчук.

«Усі випробування та складнощі, які перед нами постають — нічого у порівнянні з тим, як ми прагнемо розвитку, якісних змін на краще та розбудови зручного державного сервісу. Кожен, хто звертатиметься за послугами до сервісного центру МВС Коростеня, матиме можливість оцінити якість державного сервісу. Ми ставимо високі вимоги до обслуговування і хочемо, щоб кожен отримував послуги у короткі строки, в зручних і безбар’єрних приміщеннях та з привітними адміністраторами. Переконаний, саме так тут є і буде», — зазначив на презентації Микола Рудик.

Тут як і раніше буде доступний весь спектр державних послуг, пов’язаних з посвідченням водія та реєстраційними діями з транспортними засобами, допуском до перевезень небезпечних вантажів тощо. Послуги надаватимуть чотири адміністратори сервісного центру МВС, але тепер є можливість збільшити їх кількість до семи.

«Пам’ятаємо, як виглядали колишні МРЕО і можемо тут переконатись, що сучасний ремонт сприяє прозорості надання державних послуг. Оновлений сервісний центр МВС зі скляним кабінетом начальника — яскравий тому доказ», — голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Адреса: м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3.

Графік роботи:

вт-пт: 8:00-17:00

сб: 8:00-15:45

нд, пн: вихідний.

Тепер тут крім відкритого простору для обслуговування та ремонту в єдиному стилі оновлених сервісних центрів МВС, є ще:

  • полиця буккросингу — можна почитати цікавинки і обмінюватись книжками з іншими клієнтами сервісного центру МВС;
  • дитяча кімната — для очікування поки дорослі займаються своїми серйозними справами.

Через особливості планування будівлі, зал обслуговування клієнтів  знаходиться на другому поверсі. А тому задля інклюзивності простору на першому поверсі облаштований окремий кабінет, де люди з інвалідністю можуть отримувати реєстраційні послуги. Вхід у приміщення обладнаний пандусом та кнопкою виклику адміністратора, якщо потрібна допомога. На стоянці виділені 2 паркомісця для людей з інвалідністю.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.