A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС розповсюджують інформаційний вісник МВС на Донеччині та Херсонщині


13 Грудня 2022

Сервісні центри МВС активно долучаються до розповсюдження Інформаційного вісника МВС України. Його роздають серед місцевих жителів, які найбільше постраждали від збройної агресії рф.

Відтак, на Донеччині та Херсонщині працівники сервісних центрів МВС поширюють грудневий випуск. Отримати примірник можна як в стаціонарних сервісних центрах МВС, так і в мобільних сервісних центрах МВС, що курсують звільненими територіями.

У випуску можна знайти інформацію, як і де можна відновити свої втрачені чи пошкоджені документи, що робити у разі тривалого відключення електропостачання та ще багато відповідей на інші життєво важливі питання.

Нагадуємо, на Донеччині працюють сервісні центри МВС № 1444 у м. Покровськ та № 1443 у м. Краматорськ. Саме тут громадяни можуть отримати примірник нового інформаційного бюлетеня.

А по деокупованій Херсонщині курсує наш мобільний сервісний центр МВС. У ньому наші адміністратори надають всі наявні державні послуги та роздають новий друкований  випуск.

Надалі Інформаційний вісник МВС України буде наповнюватися новими здобутками та корисною інформацією.

Вистояли! Боремось! Переможемо! Усе є і буде Україна!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.