A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Балаклії на Харківщині вже тиждень працює новий сервісний центр МВС


10 Грудня 2022

Відновлювати та відбудовувати. Це ті слова, з якими Україна повертає свої території, повертається до людей.

2 грудня у Балаклії відбулось відкриття сервісного центру МВС. Це нове приміщення і нова локація для мешканців Харківської області.

Сервісний центр МВС №6346 надає всі види послуг, пов’язані з транспортними засобами та посвідченням водія: послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, з відновлення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, можна скласти теоретичний та практичний іспити, відновити втрачене чи обміняти наявне посвідчення водія, отримати свідоцтво про допуск водія чи транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів.

За перший тиждень роботи із 2 по 9 грудня 2022 року тут:

  • видано 44 посвідчення водія, з них 2 — відновлено, а 42 — обміняно;
  • проведено 23 реєстраційні дії з транспортними засобами;
  • 12 осіб склали теоретичний іспит на право керувати транспортними засобами.

Сервісний центр МВС №6346 надає послуги за адресою м. Балаклія, пл. Казмирука, 11.

Графік роботи:

вт-пт: 8:00-17:00

сб: 8:00-15:45

нд, пн: вихідний.

Тут працюють фахівці, які раніше надавали послуги в сервісному центрі МВС у Куп’янську. Переміщення кваліфікованих кадрів дозволяє надавати послуги якісно та оперативно. А це і є запорука зручного державного сервісу.

До повномасштабного вторгнення на Харківщині 10 сервісних центрів МВС та 1 мобільний сервісний центр МВС надавали послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі посвідчення водія. Станом на початок грудня вже 9 сервісних центрів МВС відновили роботу, а також по регіону курсує за графіком мобільний сервісний центр МВС.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.