A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС допомагають притулкам для тварин


08 Грудня 2022

Налякані. Обпалені. Голодні та самотні. Безпритульні тварини, попри мовчання, також відчувають на собі біль війни. І зараз їм неабияк потрібна людська турбота, увага, їжа та захист.

У кожного із них своя неймовірна історія. Історія, яка змусила їх «переїхати» до притулків. Когось привезли з гарячих точок, декого під час евакуації залишили у домівках на ласку долі, а інших знайшли голодними на вулиці у край поганому стані.

Сервісні центри МВС активно підтримують благодійні соціальні ініціативи. Наші працівники практично з кожного регіону країни відвідали притулки з тваринами, аби потішити увагою, надати допомогу та пригостити пухнастих смаколиками.

Працівники сервісних центрів МВС бачили і відчували як сяють вдячністю очі котиків та собачок. Адже, інколи простий дотик окриляє і робить найщасливішим у світі.


Долучайтесь і ви. Якщо маєте бажання та можливість взяти до себе вірного друга — гарна і не марна справа. Зробіть когось крапельку щасливішим і це обов’язково відгукнеться вам внутрішнім теплом.

Єднаймося у добрих справах, допомагаймо один одному, гуртом зупинимо насильство, переможемо байдужість та зробимо наш світ людяним! Бо саме це робить нас нацією, яка перемагає скрізь і попри все!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.