A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Залізний кінь до лав ЗСУ


07 Грудня 2022

Повнопривідні позашляховики залишаються найбільшою необхідністю для наших воїнів в будь-який час і пору року. Швидкість, маневреність, прохідність та мобільність — головні критерії для автівки, яка має бути надійною опорою для захисників України.

До Дня Збройних сил України  працівники Головного сервісного центру МВС разом з волонтерами передали транспортний засіб морським піхотинцям Військово-морських сил ЗСУ. Автівка буде допомагати нашим захисникам виконувати надскладні завдання в найгарячіших точках на всіх ділянках і напрямках, де ведуться активні бойові дії.

Наші хлопці з передової подякували працівникам Головного сервісного центру МВС за підтримку. Ця допомога дуже важлива для них, бо дозволяє не лише палити окупантів, а й врятувати і зберегти життя багатьох українських воїнів.

Дякуємо, що захищаєте нас там, а ми не підведемо вас тут. Працюємо заради Перемоги та сильної України!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.