A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС відвідали дитячі будинки


07 Грудня 2022

Напередодні Дня святого Миколая працівники сервісних центрів МВС відвідали дитячі будинки, де мешкають чарівні дітки України.

Зараз, як ніколи раніше, діти потребують уваги, турботи  та любові, особливо коли залишилася без батьківської опіки. Тому співробітники сервісних центрів МВС із задоволенням провели свій вільний час із дітлахами.

Співробітники сервісних центрів МВС підготували подарунки для маленьких українців. Серед них були: солодощі, фрукти, набори для дозвілля, а також електроприбори, що дозволять закладу заощаджувати світло. Також передали необхідне спорядження для занять з іпотерапії. Малюкам такі заняття приносять не лише радість, а й користь, адже спілкування з тваринами є невід’ємною частиною реабілітації.

Малеча була в гарному настрої, задоволена відвідинами та дарувала гостям свої щирі посмішки. Спілкування з маленькими дітками підтримує їх та дає віру в те, що хороше майбутнє гарантовано буде.

Працівники сервісних центрів МВС розповідають, що нині, як ніколи, українці мають триматися  разом, підтримувати один одного та дбати про тих, кому найважче.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.