A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Керівники сервісного центру МВС та експертної служби обговорили шляхи покращення якості обслуговування громадян


30 Листопада 2022

14 грудня вступають в дію новації, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України №1019 від 10 вересня 2022 року, стосовно виокремлення експертного дослідження транспортних засобів в окрему послугу та надання послуг сервісних центрів МВС в режимі-онлайн.

Ці зміни дещо міняють алгоритм дій при перереєстрації транспортних засобів. З їх впровадженням огляд транспорту, який здійснює експертна служба МВС та звірка інформації щодо транспортного засобу, внесеної до реєстраційних документів, передуватимуть процедурі реєстрації транспортного засобу.

З цього приводу відбулася робоча зустріч керівників регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області та Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Присутні обговорили технічні можливості впровадження змін та варіанти більш плідної роботи між структурними підрозділами та інші поточні робочі питання що покращать обслуговування громадян.

«Взаємодія між нашими службами має бути максимальною. Адже ми працюємо на спільний результат, щоб громадянам було зручно отримувати якісні послуги в найкоротші терміни», — зазначив начальник Регіонального сервісного центру Володимир Андрущенко.

Об’єднуємося, працюємо, йдемо до Перемоги разом.