A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісному центрі Черкас виявили раритетний автомобіль з ознаками фальсифікації


24 Листопада 2022

До сервісного центру МВС №7141, що в місті Черкаси, звернувся місцевий чоловік для перереєстрації автомобіля ГАЗ-67, по свідоцтву на право спадщини.

Однак, в ході експертного дослідження працівниками центру було встановлено, що ідентифікаційна табличка ТЗ виготовлена та закріплена не в умовах заводу-виробника.

Про встановлення вказаних невідповідностей працівниками сервісного центру було повідомлено управління поліції ГУНП в Черкаській області. Правоохоронці вилучили «легендарного старичка» та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре нагадують: експертне дослідження транспортного засобу та реєстраційних документів на транспортний засіб (інших документів, які є підставою для реєстрації транспортного засобу) проводиться за відповідною заявою власника та за його бажанням, з метою визначення достовірності ідентифікаційних номерів транспортного засобу та реєстраційних документів. Тому при покупці автомобіля слід завжди звертатися по роз`яснення та допомогу до експертів, які працюють при територіальних сервісних центрах МВС.