A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС надає державні послуги на Херсонщині


18 Листопада 2022

Україна рухається лише вперед! Понад 8 місяців окупації жителі Херсонщини зазнавали терору та залякування від російських загарбників. Нарешті, Херсон деокуповано, а місцеві жителі повертаються до звичного життя.

Із середи, 16 листопада, мобільний сервісний центр МВС почав надавати державні послуги в Херсоні. Там працюють адміністратори та фахівець експертної служби МВС, що здійснює дослідження транспортних засобів.

За три дні роботи було здійснено тільки 2 перереєстрації транспортних засобів. Але працівники мобільного сервісного центру МВС надали понад 90 консультацій з відновлення документів та перереєстрації транспортних засобів.

Через відсутність електропостачання мешканці міста потребують у поновленні заряду своїх гаджетів. Тому жителі приходять до мобільного сервісного центру МВС, аби підзарядити свої телефони, повербанки чи інші пристрої. Також наше авто, пересувний центр роздає wi-fi супутникового інтернету Starlink і будь-хто може ним скористатися.

Мобільний сервісний центр МВС надавав послуги і сьогодні.  За адресою: вул. Маяковського, 10, що біля будівлі Херсонського районного управління поліції. Жителі міста приходили аби отримати всі необхідні послуги з відновлення своїх документів.

Надалі, працівники сервісних центрів МВС будуть реагувати на запит громадян. І на 24 та 25 листопада вже заплановано виїзд мобільного сервісного центру МВС за адресою: м. Херсон, вул. Вишнева, 22. Графіки виїздів будуть публікуватись на сайті Головного сервісного центру МВС.

Мобільний сервісний центр МВС надає послуги з відновлення чи обміну посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, реєстрації чи перереєстрації автомобіля. Крім того, громадяни можуть отримати міжнародне посвідчення водія або зробити вибракування транспортного засобу, що постраждало внаслідок російської агресії.

Наголошуємо, якщо ви втратили чи пошкодили свій паспорт громадянина України, то спочатку варто відновити його, а вже потім звертатися до сервісного центру МВС.

Під час роботи мобільного сервісного центру МВС працівники роздавали інформаційний вісник МВС України. Він містить корисну інформацію щодо отримання державних послуги на деокупованих територіях із вирішенням актуальних проблем. Отримати такий примірник можна також у мобільних сервісних центрах МВС, що курсують звільненими територіями.

Нагадуємо, що наразі, жоден із 6 стаціонарних сервісних центрів МВС у Херсонській області не працює, включно з сервісним центром МВС АР Крим. Натомість, ми відкрили сервісний центр МВС у Вінниці, тим самим забезпечивши робочими місцями наших колег, які перемістились тимчасово у межах України і там можуть повноцінно виконувати  свою роботу.

Влітку адміністративна будівля регіонального сервісного центру МВС, що в місті Херсон, використовувалась окупантами, як так зване «МРЕО ГИБДД» і, тому, ззовні не пошкоджена. Натомість, сервісний центр МВС, що розташовується у селищі мського типу Велика Олександрівка зазнав сильних пошкоджень — від артилерійських обстрілів будівлю зруйновано на 50% і на теперішній час роботу тут відновити немає змоги. Ще три сервісні центри МВС знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тому поки що оцінити стан приміщень та заподіяну шкоду неможливо, але ми туди невдовзі повернемося і все відновимо.

Головний сервісний центр МВС завжди піклується про громадян і робить усе можливе, аби скоріше поновити роботу всіх сервісних центрів МВС на Херсонщині та надавати державні послуги для співгромадян у повному обсязі.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.