A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

«Засяй на дорозі»: сервісні центри МВС роздали флікери маленьким пішоходам


16 Листопада 2022

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху сервісні центри МВС по всій України роздавали дітям світлоповертаючі елементи, аби вони на дорозі стали помітними для водіїв. Використання таких елементів дозволяє водію побачити пішохода з відстані 130-150 метрів при ближньому світлі фар та з відстані 300-400 метрів при дальньому.

Саме в осінньо-зимовий період, коли світловий день зменшується й швидко темніє, пішоходи частіше наражаються на небезпеку. А в умовах відключення електроенергії, коли вулиці майже не освітлюються й часто не працюють світлофори, звична дорога додому стає справжньою смугою перешкод. Попри всю обережність, водіям часто важко побачити людину, яка йде узбіччям, чи вчасно помітити постать в темному одязі, яка переходить дорогу. Звісно, що будь-які світлоповертальні елементи — флікери — це найкраще, що може використати пішохід.

Головний сервісний центр МВС ініціював роздавання флікерів у своїх закладах по всій Україні. У кожному дитячому куточку працівники сервісного центру МВС навчали дітей правилам дорожнього руху, грали в інтерактивні ігри, розповідали, чому варто носити флікери та дарували малечі такі корисні світловідбивачі.

В Черкасах, працівники сервісного центру МВС 7141, побували в гостях у четвертокласників КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради», де разом з дітками нагадали головні правила дорожнього руху та подарували учням світловідбивні елементи на одяг, щоб в темну пору доби вони були більш помітними на проїжджій частині, а ще шкільні акцесуари та солодощі. Пам’ятайте, що безпека дітей – відповідальність кожного з нас!

Закріпіть світлоповертаючі елементи на речі тих, кого любите. Будьте помітними.

Це вкрай важливо!