A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сім років сервісним центрам МВС. Сім років якісному державному сервісу


08 Листопада 2022

Сім. Здається, зовсім мало, як для життя людини. Але, як багато у контексті державної установи.

Сервісні центри МВС пройшли довгий шлях становлення та пошуку правильного вектора розвитку. Шлях потребував завзятості, міці та снаги!

Від малокомфортабельних приміщень, тісних кімнат, вузьких віконечок, обмеженої кількості персоналу до відкритих open space. Ми надаємо послуги громадянам в просторих приміщеннях, що працюють за системою «єдиного вікна». Майже скрізь запроваджені сучасні системи зв’язку та комунікації з клієнтами. Також QR-code з інформацією про кожен наш заклад.

У сервісних центрах МВС встановлено термінали, де можна взяти талон е-запису, інформаційні бокси, онлайн-камери відеоспостереження, які транслюються на сайті ГСЦ МВС в режимі реального часу. Крім того, у центрах створено умови для отримання послуг особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами, зокрема, кнопку виклику адміністратора, зручний пандус та паркувальні місця. Для зручності громадян з малечею, у приміщеннях є дитячі куточки та зони буккросингу. І наявні банківські установи для оплати послуг.

Ми робимо все, аби заощадити ваш час та зусилля. Підтвердженням тому є вдосконалений Е-запис та розширений спектр онлайн послуг. Тішимося, коли наші відвідувачі задоволені! Це те, що мотивує, надихає і рухає вперед.

Головний сервісний центр МВС не спиняється на досягнутому і вправно працювати на для українців та нашої незламної держави. Адже Україна все одно переможе і нам з вами розбудовувати країну та робити її ще кращою, де кожна людина – цінність, де кожна послуга – доступна і зручна в отриманні.

Разом ми здатні створювати якісний державний сервіс.