A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС розпочав надавати послуги в Ізюмі


28 Жовтня 2022

Деокупована Харківщина повертається до життя. Місто зазнало серйозних руйнувань, а місцеві мешканці кілька місяців поспіль зазнавали терору з боку окупантів. Проте Україна повертається і повертаються державні послуги.

26 жовтня 2022 року мобільний сервісний центр МВС привіз якісний державний сервіс в Ізюм. У місті працювали два адміністратори та фахівець експертної служби МВС. Мобільний сервісний центр міг надавати громадянам необхідні послуги з відновлення документів — посвідчення водія  або свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також послуги з реєстрації та перереєстрації авто.

Звернулось 7 людей для обміну посвідчення водія. Усі отримали нові документи у день звернення.

Також нагадуємо, що у Харківській області послуги надають 8 стаціонарних сервісних центрів МВС. Адреси та розпорядок роботи можна переглянути в розділі «Контакти».

Документи, які дають право керувати транспортними засобами можливо відновити. Якщо під час війни було втрачено всі наявні документи, то процес відновлення варто розпочинати із паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Після відновлення цих документів варто звертатись до сервісних центрів МВС.

Для України — найбільша цінність її люди. і Головний сервісний центр МВС буде робити все можливе, аби у кожному куточку країни був доступ до державних послуг.

На цьому не зупиняємось. У жовтні та листопаді два мобільні сервісні центри МВС надаватимуть послуги на Харківщині за таким графіком.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.