A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відновлення послуг сервісних центрів МВС у деокупованих та прифронтових містах


27 Жовтня 2022

Восени відновили надання послуг два сервісні центри МВС у Чугуєві Харківської області та у Покровську Донецької області.

Про це на брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

У Харківській області відновлення роботи сервісних центрів МВС відбувалось починаючи з Харкова, ще з 14 березня. На сьогодні з 10 сервісних центрів МВС, які працювали до 24 лютого, 8 уже надають послуги громадянам: у Богодухові, Краснограді, Лозовій, Пісочині, Мерефі, Чугуєві та два в Харкові. Наприкінці листопада планується відкриття  нового сервісного центру МВС в Балаклії. Він стане дев’ятим.

«За неповний місяць сервісні центри МВС в Харківській області надали близько  8 тисяч послуг. Найбільш популярною була послуга, пов’язана з реєстрацією транспортного засобу — 4 164 реєстраційних дії. Ця цифра включає і відновлення свідоцтва про державну реєстрацію. Також було здійснено майже 2,5 тисячі обмінів та відновлень посвідчення водія, 1229 — видано вперше посвідчень водія», — зазначив Микола Рудик.

Окрім того, на деокупованих територіях Харківщини працюють мобільні сервісні центри МВС. Впродовж жовтня вже було здійснено 25 виїздів у Шевченкове та Балаклію. А сьогодні вперше після деокупації мобільний сервісний центр МВС надає послуги в Ізюмі.

«Із загальної статистики за жовтень варто виокремити статистику наданих послуг на найближчих прифронтових територіях Харківської області — Балаклія, Шевченково, Чугуїв. Тут громадяни отримали 329 послуг з обміну та відновлення посвідчення водія, було проведено 171 реєстраційну дію з транспортними засобами. Тобто, людям важливо отримувати послуги за місцем перебування, попит на них є», — додав Микола Рудик.

На Покрову було відновлено роботу першого сервісного центру МВС у Донецькій області в місті Покровську. За перший робочий тиждень (з 14 по 22 жовтня) цей сервісний центр МВС у прифронтовому місті вже надав послуги понад 400 відвідувачам. Найбільш популярною була послуга, пов’язана з реєстрацією транспортного засобу — 208 реєстраційних дій. На другому місці за затребуваністю в громадян — обмін посвідчення водія — 142.

«Працюємо над тим, щоб у Донецькій області у середині листопада перезапустити надання послуг і в Краматорську. Розглядаємо також можливість відновити надання послуг і в інших регіонах, де поки що вони не надаються. Це так само можуть бути або відкриття стаціонарних сервісних центрів МВС, або виїзди мобільних сервісних центрів МВС. Усе виключно за погодженням із військовими адміністраціями», — повідомив на брифінгу Микола Рудик.


Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.