A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Паралімпійські чемпіони отримали посвідчення водія у сервісному центрі МВС у Львові


27 Жовтня 2022

У сервісному центрі МВС №4641 міста Львів успішно склали іспити на право керування автомобілем паралімпійські чемпіони Максим Яровий та Василь Кравчук.
Цієї зими на паралімпійських іграх в Пекіні Національна збірна команда з лижних перегонів та біатлону змогла вибороти 21 медаль та як наслідок друге загальнокомандне місце. Максим Яровий та Василь Кравчук не раз виходили на старт і піднімали над головою український стяг.
Сьогодні ж спортсмени завітали до сервісного центру МВС, аби отримати посвідчення водія. Вони успішно склали спочатку теоретичний, а потім практичний іспити на право керування автомобілем. За результатами іспитів отримали свої водійські з відміткою про право керування транспортними засобами обладнаними ручним керуванням.
Василь Кравчук на паралімпійських іграх у Пекіні цьогоріч виборов золото у змаганнях з лижних гонок на 2,5 км в естафеті.
Максим Яровий — дворазовий срібний та бронзовий призер зимових паралімпійських ігор 2014 року та чемпіон зимових паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані.
Україна — це країна рівних можливостей. А максимальний комфорт при отриманні державних послуг — ось з чим ми асоціюємо безбар’єрність.