A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Незабаром послуги сервісних центрів МВС надаватимуть у ЦНАП Черкаської міської ради


26 Жовтня 2022

Попри війну і труднощі сервісні центри МВС продовжують працювати та вдосконалюватися для громадян. Сьогодні зроблено черговий крок у налагодженні співробітництва сервісних центрів МВС та органів місцевого самоврядування.

Начальник регіонального сервісного центру ГСЦ  МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко та директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Черкаської міської ради Олег Ткаченко підписали Узгоджене рішення про співпрацю в сфері надання адміністративних послуг, що належать до компетенції МВС.

Невдовзі у місцевому ЦНАПі, за адресою м. Черкаси, вулиця Благовісна, 170 громадяни зможуть отримати послуги сервісних центрів МВС, які не передбачають складання іспитів та залучення експертного огляду, а саме:

— зареєструвати, перереєструвати колісні транспортні засоби усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків;

— зняти з обліку транспортний засіб у зв`язку з вибракуванням;

— отримати свідоцтво про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

— отримати тимчасовий реєстраційний талона на право керування транспортним засобом;

— отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

— обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

— перезакріпити індивідуальний номерний знак, а також виготовити макети індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею таких НЗ.

Невдовзі, перелічені послуги що належать до компетенції МВС, стануть доступними також у ЦНАПах міста Кам`янки, Золотоноші, Звенигородки та Мліївської сільської громади.

Завдяки такій співпраці отримання найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС стане ще доступнішим.

Працюємо на благо комфортних державних послуг разом, задля перемоги!