A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Черкаській та Тернопільській областях реалізується пілотний проект щодо централізації складання теоретичних та практичних іспитів


11 Жовтня 2022

З 1 жовтня 2022 року Головним сервісним центром МВС на базі Черкаської та Тернопільської областей реалізується пілотний проект, щодо централізації складання теоретичних і практичних іспитів, необхідних для отримання посвідчення водія категорії «Б».
Передбачається, що в ході даного проекту покращиться якість обслуговування громадян та стане неможливою участь «сторонніх осіб» в процесі здачі іспиту.

Також, за рахунок оптимізації даного процесу, з`явиться фінансова можливість забезпечення ТСЦ МВС навчальними транспортними засобами усіх категорій та оснащення їх необхідними технічними засобами контролю процесу прийняття іспиту. І як наслідок, зникне необхідність особам, які складають практичні іспити, орендувати транспортні засоби у третіх осіб за додаткові кошти.

На період проведення проекту, послуги з прийняття теоретичного та практичного іспитів на отримання посвідчення водія категорії «Б» в Черкаській області надаватимуться виключно в ТСЦ №7141 міста Черкаси, (вул. Лесі Українки, 21) та ТСЦ №7142 міста Умань, (с/рада Родниківська, автодорога Київ-Одеса, 203 км, 800 м, будинок б/н).