A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Життєва ситуація змусила жінку побороти страх та отримати посвідчення водія


10 Жовтня 2022

Любов Гавришко, за освітою — економіст, на даний час — матір двох дітей. У сьогоднішні непрості часи, сісти за кермо жінку змусили непрості життєві обставини. Адже, як виявилось, її чоловік перебуває в Збройних Силах України та отримав травму голови, лікування якої триватиме довгий час.

Жінка завжди боялася кермувати автомобілем. Як пасажир, не раз опинялася в ситуаціях, коли від швидкoсті реакції та навичок водія залежало досить багато. Однак, коли чоловік пішов служити, щодня необхідно було зробити багато справ, а автомобілем не може скористатись, тому твердо вирішила отримати посвідчення водія.

Любов пригадує: « В автошколі всьому вчилася з нуля, інструктор частенько сварив, але, закінчивши навчальний заклад, зрозуміла, що все було недаремно, теоретичний і практичний іспит здала на відмінно».

Зараз здоров’я чоловіка стабілізується, проте одужання не буде швидким.

Посвідчення водія вручив Любові Гавришко особисто начальник сервісного центру МВС №2642 м. Калуша Руслан Губа.

Пані Любов закликає всіх, хто не може перебороти страх сісти за кермо, наважитись подолати свої страхи. Адже неможливого немає, варто лише повірити в себе.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.