A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільні сервісні центри МВС надають послуги на деокупованій Харківщині


07 Жовтня 2022

Щойно прапор України замайорів у населених пунктах, як люди виявили бажання відновлювати втрачені або знищені війною українські документи.

7 жовтня начальник Головного сервісного центру МВС у рамках робочого візиту на Харківщину побував на деокупованих територіях і особисто перевірив роботу мобільного сервісного центру МВС в Балаклії. Мобільний сервісний центр МВС надавав послуги  за адресою вул. Ростовцева, 1. Нагадаємо у екіпаж мобільного центру входять два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС.

«Дякую нашим військовим за захист. Поки вони звільнять державу від окупантів — сервісні центри МВС підтримують людей, забезпечуючи їх вчасно якісними послугами. А зараз українцям це вкрай важливо, бо кожен другий на окупованій території залишився без документів на авто», — зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Також він додав, що сервісні центри МВС будуть миттєво реагувати на запити громади і забезпечать людей безперебійним доступом до адмінпослуг на безпечних територіях.

Із інформацією, про те, де і коли ще надаватимуть послуги можна ознайомитись у розділі Графік роботи мобільних сервісних центрів МВС у Харківській області.

Нагадуємо, що всі бажаючі мають змогу отримати в мобільному сервісному центрі МВС такі послуги:

  • рєстрація/перереєстрація транспортних засобів;
  • обмін/відновлення посвідчення водія;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • вибракування транспортного засобу;
  • подати заявку на отримання міжнародного посвідчення водія.

У Харківській області з 10 сервісних центрів МВС, які працювали до початку повномасштабного вторгнення росії на територію України уже 8 відновили надання послуг. 20 вересня розпочав надавати послуги другий за рахунком у Харкові сервісний центр МВС № 6341 за адресою вул. Шевченка, 26. А 27 вересня у Чугуєві почав надавати послуги сервісний центр МВС № 6347, вул. Гвардійська, 31.

Є два сервісних центри, роботу яких поки неможливо відновити у приміщеннях. Але ми не залишаємо мешканців деокупованих територій сам на сам із питаннями відновлення документів. Усім вкрай важливо отримувати державні послуги і відчувати підтримку від України. Тому Головний  сервісний центр МВС та військові адміністрації злагоджено організували виїзд своїх мобільних авто.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.