A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ще один ЦНАП на Івано-Франківщині надаватиме адміністративні послуги сервісних центрів МВС


02 Вересня 2022

Спільна праця — невід’ємна складова розвитку суспільства, а якісні державні послуги та їх доступність — стала константа сервісних центрів МВС. Аби бути ближчими до своїх клієнтів нами зроблено черговий крок у налагодженні співробітництва сервісних центрів МВС та органів місцевого самоврядування.

У с.Заріччя, Надвірнянського району, Івано-Франківської області незабаром з’явиться локація, де можна отримати послуги сервісних центрів МВС.

Адже, між регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Івано-Франківській області та Зарічанською сільською радою підписано узгоджене рішення про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, що належать до компетенції МВС.

Невдовзі у місцевому ЦНАПі громадяни зможуть:

  • зареєструвати, перереєструвати колісні транспортні засоби усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняти з обліку транспортний засіб з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;
  • отримати тимчасовий реєстраційний талона на право керування транспортним засобом;
  • перезакріпити індивідуальний номерний знак, а також виготовити макети індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею таких НЗ;
  • отримати свідоцтво про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;
  • обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);
  • отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого.

 

За словами начальника регіонального сервісного центру МВС Івано-Франківська Олега Шпека: «Децентралізація та підтримка громадян – пріоритет у нашій роботі і реформи, які зараз активно впроваджуються – цьому доказ. Ми за зручність та доступність отримання послуг громадянами, а тому докладаємо чимало зусиль, аби послуги сервісних центрів МВС були загальнодоступними для кожного».

Продовжуємо працювати на Перемогу! Все буде Україна