A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Лише з початку лютого в сервісних центрах МВС Черкащини виявлено п’ять випадків підробок з агрегатами та документами на автівки


21 Лютого 2022

З початку цього місяця під час надання реєстраційних послуг сервісними центрами МВС в Черкаській області виявлено 5 випадків підробок агрегатів та різних документів.

Відтак, перше порушення було виявлено другого лютого в Умані, в сервісному центрі МВС 7142, під час спроби зареєструвати жителем Жашківського району мотоцикла SUZUKI.

В ході перевірки наданих на реєстрацію документів, фахівцем центру МВС було встановлено, що сертифікат відповідності на даний ТЗ підробний.

Ще два випадки фальсифікації було виявлено в цей день, але вже в сервісному центрі МВС 7141 обласного центру.

Тут з заявою про реєстрацію автомобіля Mercedes-Benz E 300 звернувся 38-річний житель Черкас. Однак, доля в цей день відвернулася від нього, під час перевірки експерттом НДЕКЦ виявилося, що номер двигуна у Mercedes-Benz частково знищений.

Не вдалося провести заміну свого посвідчення водія і 34-річній черкащанці Олені М. Надана нею медична довідка виявилася підробною.

Викрили підробку і в сервісному центрі МВС 7144, що в місті Корсунь-Шевченківський. Там, 10 лютого, під час перереєстрації автомобіля Opel Zafira, фахівцями центру було встановлено, що свідоцтво про реєстрацію ТЗ не відповідає бланкам, які є в офіційному обігу.

Не поталанило 12 лютого і ще одному автовласнику, жителю Смілянського району, який звернувся до сервісного центру МВС 7143 у місті Звенигородка.

Під час спроби перереєструвати автівку Peugeot 406, було встановлено, що даний ТЗ знаходиться в розшуку в Чешській республіці (як викрадений), і розшукується Інтерполом.

В результаті усіх інцидентів до сервісних центрів МВС були викликані правоохоронці, яким і передали затриманий транспорт та документи. На даний час по кожному факту ведеться розслідування.