A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Міжнародний день захисту дітей – свято найменших наших громадян


31 Травня 2021

1 червня, в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Свято найменших наших громадян, та тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, правоохоронців.
Сервісні центри МВС в Черкаській області традиційно, щорічно запрошують в цей день до себе в гості учнів загальноосвітніх шкіл, щоб ознайомити їх з своєю роботою та тими послугами які надаються в сервісних центрах МВС. Адже пройде зовсім небагато часу і сьогоднішні діти прийдуть сюди отримувати свої перші посвідчення водія та послуги з реєстрації свого транспорту.
Початок літа – це також і пора шкільних канікул, тому окрім ознайомчої екскурсії для учнів комунального закладу Черкаська санаторна школа-інтернат Черкаської обласної Ради, в цьому році було вирішено також провести і урок з безпеки дорожнього руху, де казкові герої розповідали дітям як безпечно поводитися на проїжджій частині, навчали дітей правил дорожнього руху, проводили практичні заняття за участю школярів.
В ігровій формі діти познайомились з сигналами світлофора, дорожніми знаками, розміткою та правилами переходу дороги. Як виявилося, учні санаторної школи уже й самі добре орієнтуються в дорожній обстановці, вони з радістю відповідали на запитання ведучих.
Як і кожен навчальний захід для дітей в стінах сервісних центрів МВС, не пройшов без подарунків. Так, всі запрошені учні отримали від працівників сервісного центру корисні для них учнівські посібники, фірмові розклади уроків, брендові ручки та посвідчення зразкового учасника дорожнього руху. Ну і звичайно такі очікувані для дітей солодощі.
Як зазначив начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко: «Дані заходи надзвичайно корисні для дітей, адже виховання свідомих громадян, законослухняних учасників дорожнього руху починається з дитинства. Дотримання елементарних правил безпеки на дорозі допоможе зберегти життя нашим дітям, а отримані знання та навички, сподіваємося, попередять тисячі випадків травм та смертей на дорогах в майбутньому».