A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

DAEWOO LANOS зі знищеним номером двигуна та чоловіка що перебуває в розшуку виявили працівники сервісних центрів МВС в перші дні весни


05 Березня 2021

03 березня до територіального сервісного центру МВС 7143 міста Звенигородки, звернувся 32-річний чоловік, житель Катеринопільського району, з метою поставити на облік автомобіль марки DAEWOO LANOS.

Під час спільного дослідження автомобіля експертами НДЕКЦ МВС та працівниками сервісного центру МВС було встановлено, що номер двигуна на LANOS механічно знищений.

Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Не поталанило цього дня і жителю села Лозовий Яр, Ягодинського району, Київської області, який звернувся за послугою до сервісного центру МВС 7144, що в місті Корсунь Шевченківський. Під час перевірки персональних даних чоловіка за наявними базами даних МВС, було встановлено, що він знаходиться в розшуку за ініціативи відділу поліції Яготина.

На місце події також було викликано правоохоронців, які і затримали до з`ясування всіх обставин вказаного громадянина.