A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підроблене посвідчення водія та сертифікат відповідності виявили працівники сервісного центру МВС Звенигородки


21 Січня 2021

Лише протягом останнього тижня, в сервісному центрі МВС 7143, що в місті Звенигородка, під час надання послуг автовласникам виявили підроблене посвідчення водія та сертифікат відповідності на автомобіль.
Так, 19 січня до територіального сервісного центру МВС 7143, звернувся 18-річний житель Черкас з заявою про реєстрацію автомобіля Mercedes-Benz на своє ім`я. Паралельно юнак вирішив провести верифікацію свого посвідчення водія яке він нещодавно отримав в столиці, та яке не відображається в застосунку «ДІЯ».
Під час перевірки документів, наданих молодим чоловіком, у працівників сервісного центру виникли небезпідставні підозри щодо справжності наданого документа (посвідчення водія). Проведеною в подальшому перевіркою було встановлено, що документ дійсно містить ознаки підробки, про що зазначено в висновку експерта НДЕКЦ, та не відповідає бланкам, які знаходяться в офіційному обігу.
Для з’ясування всіх обставин на місце події були викли-кані працівники Звенигородського відділу поліції.
Подібна неприємність сталася кількома днями раніше і з 45-річним жителем села Костянтинівка Смілянського району, який звернувся до ТСЦ 7143 щоб перереєструвати свій авто-мобіль Volkswagen Crafter 2012-го року випуску.
Під час опрацювання документів, що мали стати підста-вою для перереєстрації автомобіля, працівники територіального сервісного центру 7143 направили до ПП «АЄС СТАНДАРТ» запит про підтвердження видачі сертифікату відповідності на автівку. Однак з’ясувалося, що такий сертифікат ПП «АЄС СТАНДАРТ» не видавав. Така обставина вказувала що наданий документ підроблений.
Зібрані матеріали та автомобіль також були направлені до Звенигородського відділу поліції для подальшого розслідування та з’ясування обставин отримання чоловіком підроблених документів.

Шановні автовласники! Будьте обережні, під час реєстрації своїх транспортних засобів, уникайте допомоги сторонніх осіб та сумнівних організацій!
Аби не стати жертвами шахраїв, звертайтесь лише до офіційних органів сертифікації. Їх перелік розміщено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України: http://mtu.gov.ua .