A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Житель Монастирищенського району не зумів зареєструвати свій Volkswagen Passat з перебитим номером кузова


15 Липня 2020

До територіального сервісного центру МВС №7142, що в місті Умань, звернувся житель села Летичівка, Монастирищенського району, з заявою про перереєстрацію на своє ім`я автомобіля марки Volkswagen Passat, 1991 року випуску, якого він придбав по договору купівлі-продажу в місті Чернігів.
В ході проведення даної операції, працівники ТСЦ 7142, спільно з фахівцями експертної служби МВС, виявили, що номер кузова автівки змінений шляхом перебивання, а ідентифікаційна табличка виготовлена та прикріплена самовільно, тобто не в умовах заводу виробника.
Слідчо-оперативна група Уманського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала даний факт. Автомобіль та документи на нього вилучено. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Шановні автовласники! Працівники сервісних центрів МВС, вкотре звертаються до всіх, хто вирішив придбати автомобіль. Будьте пильними і обачними!
Звертайтеся за консультацією до експертів науково-дослідного криміналістичного центру МВС, які працюють при кожному територіальному сервісному ценрі МВС. Вони перевірять на достовірність ідентифікаційні номери вузлів, агрегатів та реєстраційних документів вашого майбутнього транспортного засобу.