A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

З мобільним сервісним центром МВС адміністративні послуги для населення стають доступнішими


11 Лютого 2020

За минулий, 2019 рік, мобільний сервісний центр МВС Черкаської області здійснив 53 виїзди у віддалені населені пункти Черкащини, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС і надав  понад 1520 адміністративних послуг, з яких з реєстрації-перереєстрації транспортних засобів — 1231, заміни посвідчень водія — 129, прийнято та оброблено запитів на отримання довідок на відсутність (наявність) судимостей — 161.

Продовжуються виїздні обслуговування громадян і в поточному році. Так, лише за перший місяць таких поїздок було сім, під час яких більше 140 громадян отримали необхідні їм послуги.

Наступним населеним пунктом де працюватиме МСЦ МВС буде місто Чигирин. Його жителі та гості, зможуть скористатися якісним державним сервісом, 13 лютого.

Мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзд до віддалених територіальних громад за попередньою домовленістю (заявкою) з органами місцевого самоврядування.

Функціонування мобільного сервісного центру МВС дозволяє надавати якісні державні послуги більш зручними та доступними. З переліком послуг, алгоритмом їх отримання та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру МВС, в Facebook або за телефоном (044) 290-19-88.