A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС надав послуги звільненим із полону українцям


27 Січня 2020

Напередодні нового року в зоні проведення операції Об’єднаних сил відбувся обмін полоненими.

Для звільнених із полону громадян України завершилося важке випробування та розпочалася їхня реінтеграція в суспільство.

Цей процес також є нелегким. Обов’язок держави — підтримувати колишніх полонених та усувати адміністративні перешкоди їх поверненню до комфортного життя. Саме тому сервісні центри МВС долучилися до цього процесу та вирушили до тих із звільнених, хто перебуває на лікуванні в санаторії «Лісова поляна» (парковий мікрорайон Пуща-Водиця, м. Київ) і потребує відновлення водійського посвідчення.

Звільнені з полону громадяни отримали нові документи, не залишаючи території медичного закладу, завдяки мобільному сервісному центру МВС. Механізм отримання даної послуги максимально спрощено для зручності клієнтів і займає не більше 15 хвилин часу. Інші сервіси МСЦ МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів; видача міжнародного посвідчення водія; прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей

Наразі Україною курсують 26 МСЦ МВС, за графіком і потреби органів місцевого самоврядування. Запросити МСЦ МВС до себе можна, подавши запит до регіонального сервісного центру МВС в області(контакти за посиланням).

У 2019 році сервісні центри МВС прийняли загалом 1641 таких запитів і здійснили 1 844 виїзди, під час яких надали 33393 послуги. Найпопулярнішою з них можна впевнено назвати реєстрацію/перереєстрацію авто, а найбільш ефективними за більшістю показників – МСЦ МВС у Черкаській, Вінницькій, Київській, Одеській та Хмельницькій областях. Також варто відзначити особливу популярність сервісу «пересувних» центрів у Донецькій та Луганській областях, адже свобода та безпека пересування їх жителів суттєво страждають через наслідки ООС.

Стежити за нововведеннями в роботі сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся  на офіційну сторінку в Facebook або за телефоном (044) 290-19-88.