A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Подарунки для дітей в день Святого Миколая


19 Грудня 2019

День Святого Миколая – одне із самих світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, – дітей та знедолених. Саме з цього свята починається низка новорічних святкових днів.
Про добрі справи Святого Миколая в народі складені перекази, які передаються з покоління у покоління. Вони розповідають про те, як Святий Миколай допомагав бідним і знедоленим, а дітям таємно підкидав монети і їжу у виставлені за двері черевички.
Вже давно склалася добра традиція: напередодні та у день свята дорослі піклуються про те, щоб Святий Миколай приніс подаруночки всім малюкам. Й особливо тим дітям, які позбавлені батьківської любові, дітям-сиротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, адже вони особливо потребують уваги і турботи дорослих.
Не залишилися осторонь добрих справ в цей день і співробітники сервісного центру МВС у Черкаській області. За ініціативи начальника сервісного центру Володимира Андрущенка, вони завітали до Вільшанської спеціальної школи-інтернат, що в Городищенському районі, де навчаються і проживають майже 100 дітей позбавлених батьківського піклування. Вони привітали малюків, педагогів і вихователів зі святом та вручили вихованцям солодкі подарунки, фрукти та речі необхідні дітям у побуті. Побажали наполегливості та успіхів у навчанні, відмінних оцінок, вірних друзів, веселого і насиченого життя в наступаючому році.
Діти в свою чергу підготовили для гостей цікаву святкову костюмовану виставу, де вони співали і танцювали під оплески глядачів та самого Святого Миколая.
А ще всім гостям дітки подарували чудові дарунки, зроблені своїми руками.