A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Учні Черкаського професійного ліцею познайомилися з роботою сервісного центру МВС


15 Листопада 2019

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху, що ініційований Генеральною асамблеєю ООН, 15 листопада до територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси, завітали учні другого курсу Черкаського професійного ліцею.
Співробітники сервісного центру детально розповіли гостям про те, які послуги надають та що важливо при цому пам`ятати громадянам.
Учні мали змогу наочно побачити процедуру прийняття як теоретичних так і практичних іспитів на отримання посвідчення водія та особисто спробували свої сили в складанні теоретичних питань в екзаменаційному класі сервісного центру.
Фахівці експертної служби, в свою чергу, поділилися досвідом своєї роботи, розповівши студентам про секрети того як саме звіряють номерні агрегати транспортних засобів та виявляють автомобілі з підробленими номерами.
За словами викладачів професійного ліцею, такі екскурсії важливі для навчально-виховного процесу, адже в студентів уже розпочалося практичне водіння і це певна психологічна підготовка для них. В майбутньому вони прийдуть в сервісний центр МВС здавати іспити з водіння і їм буде не так важко, бо вони вже знатимуть наперед, що їх чекають привітні та доброзичливі фахівці і найголовніше – вони вже мають уявлення, що таке сервісні центри МВС і чим вони займаються.