A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відновити втрачене або пошкоджене посвідчення водія в сервісних центрах МВС можна протягом 20-30 хвилин. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в цьому переконався особисто


12 Вересня 2019

Нові сервісні центри МВС – це єдина концепція надання державного сервісу по всій країні.

Побудовані вони за принципом відкритого офісу, обладнані електронною чергою, інфобоксом, дитячим куточком, буккросингом, безкоштовним Wi-Fi та зручностями для людей з обмеженими можливостями. Веб-камери, якими обладнані центри, дають змогу переглядати їх завантаженість в режимі реального часу.

Завдяки новій концепції обслуговування громадян, відтепер заміна посвідчення водія в сервісних центрах МВС займає приблизно 20-30 хвилин, а реєстрація-перереєстрація авто — від 2 до 3 годин.

У цьому сьогодні переконався міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який звернувся до ТСЦ 7141, щоб замінити своє посвідчення водія.

Анатолій Васильович особисто пройшов всю процедуру, необхідну для заміни посвідчення і підтвердив, що це зайняло в нього біля 20 хвилин.

«Я особисто переконався, що реформи, які ми підтримали ще кілька років тому, надавши фінансову допомогу для переобладнання приміщення сервісного центру МВС в Черкасах за новим форматом, діють. І наші громадяни тепер отримують якісні державні послуги в кілька разів швидше, ніж це було раніше. Будемо і надалі підтримувати якісні державні реформи, які допомагають нашим громадянам та наближають нас до гідного європейського життя», — зауважив міський голова Черкас.

Також Анатолій Бондаренко привітав усіх присутніх з Днем міста Черкас, який ми будемо відзначати наступних вихідних і вручив колективу територіального сервісного центру МВС 7141 та Регіонального сервісного центру МВС подяки від міського голови.