A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Міжнародний день захисту дітей – ще один привід зустрітися з підшефними


05 Червня 2019

Щороку, у перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Цього року воно припало на вихідний день, тому основні заходи проводилися уже в понеділок, 3 червня.

Як і в попередні роки працівники сервісних центрів МВС в Черкаській області активно долучилися до благодійності, цього року відвідали вихованців Вільшанської спеціальної школи-інтернату та запросили до себе в гості, в сервісні цетри МВС нового зразка, учнів Уманської ЗОШ №10 та Черкаської ЗОШ №30.

Учнів Вільшанської школи-інтернату, в цей день, також приїхали привітати працівники управління юстиції та казначейської служби Черкащини, співробітники місцевої поліції, голова селищної ради та місцеві підприємці. Звичайно всі шефи приїхали не з пустими руками, для дітей вони привезли одяг, цінні подарунки та солодощі.

Як зазначив директор закладу Микола Дем`яненко, – «Без таких візитів діти вже не уявляють цього свята, вони завжди з нетерпінням чекають на своїх шефів, які своїми візитами свідчать про те, що світ не без добрих людей, на допомогу яких вони завжди можуть розраховувати, які їх пам’ятають і люблять».

Вихованці інтернату підготували для гостей цікавий святковий концерт. Діти співали, розповідали вірші та танцювали. Особливо зворушливо звучали дитячі голоси, які оспівували любов до мами, рідного краю та Батьківщини. Дивували гостей і чудові вироби, зроблені дитячими руками.