A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС виявили два проблемних «ланоси» що перебували в розшуку


14 Травня 2019

Чергові випадки затримання транспортних засобів, які перебували в розшуку, виявили працівники ТСЦ та фахівці експертної служби МВС Черкаської області. Цього разу в територіальних сервісних центрах МВС №7141 міста Черкаси та №7144 міста Корсунь-Шевченківський.

10 травня, до сервісного центру МВС обласного центру звернулася жителька Драбівського району для перереєстрації, в звязку з заміною двигуна, свого транспортного засобу марки DAEWOO LANOS. В ході перевірки наданих документів та ідентифікаційних номерів автівки, фахівцями ТСЦ було встановлено, що двигун «ланоса» значиться в розшуку.

Про дану подію повідомлено відділ поліції ГУНП в Черкаській області.

Подібна неприємність чекала і на власницю ще одного «ланоса», тепер уже жительку Корсунь-Шевченківського району.

11 травня, 40-річна автовласниця звернулася до ТСЦ міста Корсунь-Шевченківський, щоб зареєструвати легковик «DAEWOO LANOS», 2006 року випуску, який вона нещодавно купила. Однак, в процесі перевірки документів та самрого автомобіля, працівники сервісного центру та експерти Черкаського НДЕКЦ МВС встановили, що автівка перебуває в розшуку згідно міжнародної бази «Інтерпол». Про даний факт також було повідомлено до відділу поліції Черкаського ГУНП.

 Зібрані матеріали та транспортні засоби передані до Черкаського відділу поліції для прийняття правомірного рішення.