A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісного центру МВС виявили два легковики зі зміненими номерами кузовів


23 Квітня 2019

19 квітня до Територіального сервісного центру МВС №7141, що в місті Черкаси, з заявою про перереєстрацію автомобіля ВАЗ-2109, звернувся місцевий житель, який вирішив придбати даний автомобіль.

Під час огляду вказаного ТЗ судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено що в районі номера кузова наявні не заводські зварювальні шви, а дублююча табличка з ідентифікаційним номером має ознаки перезакріплення.

Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, працівників відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Правоохоронці, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце події, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання. Непощастило минулого тижня і ще одному черкащанину, власнику автомобіля ЛуАЗ 969, який звернувся до того ж сервісного центру з метою перереєстрації свого автомобіля на нового власника. Під час дослідження транспортного засобу експертами НДЕКЦ було також встановлено, що первинний номер шасі вирізаний, а на його місце в кустарних умовах вварена металева пластина з номером кузова. Правоохоронці які прибули на виклик доставили і цю автівку на майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.