A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Договір купівлі-продажу ТЗ у сервісних центрах МВC укладається безкоштовно


01 Квітня 2019

Працівники Регіонального сервісного центру МВС у Черкаській області нагадують усім автовласникам, які найближчим часом планують продавати чи купувати транспортні засоби, що процедура оформлення угоди купівлі-продажу транспортного засобу в сервісному центрі МВС – безкоштовна.

 «Одна з надважливих складових реформи – це спрощення процедур та прозорість отримання послуг у сервісних центрах МВС. Раніше, при реєстрації авто різноманітні сторонні структури намагалися продати громадянам довідку-рахунок за вартістю, у рази дорожчою від закупівельної. А МРЕВ лише сприяли такій схемі заробітку. Перше, що ми зробили у сервісних центрах МВС – ліквідували цю складову корупційної системи. Тепер ви можете прийти до сервісного центру МВС, укласти у адміністратора безкоштовний електронний договір купівлі-продажу та отримати послугу зручно та швидко» – прокоментував цю норму закону начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

 Договір купівлі-продажу (а також міни, дарування, інший договір, на підставі якого відбувається перехід права власності на транспортний засіб) оформляється сторонами безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС, в присутності адміністратора цього центру.

Для здійснення угоди продавцю і покупцю достатньо надати оригінали паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційних кодів, а також оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта на автомобіль).

Знімати транспортний засіб з обліку перед продажем не потрібно. Після укладання угоди співробітники сервісного центру МВС відразу проведуть перереєстрацію транспортного засобу на нового власника.

Адреси сервісних центрів МВС по всій країні можна знайти на сайті http://hsc.gov.ua/. А проконсультуватися з приводу отримання послуг можна за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці Facebook Головний сервісний центр МВС.