A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В Умані відкрився новий сервісний центр МВС


22 Березня 2019

Другий на Черкащині та 104-й в Україні.

21 березня, в місті Умань, Черкаської області, відкрився оновлений сервісний центр МВС, що працює за принципом єдиного вікна та відкритого простору.

«Сьогодні для нас надзвичайно хвилюючий та важливий день. Адже, сьогодні, на Черкащині відкривається другий, оновлений сервісний центр МВС. Перший такий центр вже більше двох років успішно працює в обласному центрі – в місті Черкаси.
За день, оновлений сервісний центр МВС Умані, може надавати громадянам більше 150 якісних послуг. Серед яких, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна посвідчень водія, видача довідок про відсутність чи наявність судимості, а та-кож відвідувачі зможуть отримати багато інших послуг, які нада-ються сучасними центрами МВС. Тут, передбачені усі зручності для відвідувачів: від достатньої кількості паркувальних місць на майданчику, до дитячого куточка та приємного візуального офор-млення» – зазначив у своєму вступному слові начальник Регіона-льного сервісного центру МВС в Черкаській області, Володимир Андрущенко.
Відвідувачів в Умані обслуговують 12 підготовлених праців-ників фронт-офісу. Запроваджена найсучасніша система інформа-ційних технологій та комунікативного обладнання, працює елект-ронна черга. Клієнти на спеціальному планшеті можуть залишити відгуки щодо якості обслуговування — так відслідковується якість надання послуг у центрі та персонально кожним працівником.

«Сьогодні ми стали свідками відкриття 104-го сервісного центру МВС в Україні, і мені дуже приємно, що цей центр відкрито саме в Умані, в місті з великим історичним минулим, поряд з авто-дорогою державного значення Київ-Одеса, куди зручно буде звер-татися за послугами не лише місцевим жителям, але й жителям прилеглих до Умані населених пунктів, Кіровоградської та Вінни-цької областей. Адже хочу нагадати усім, що сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності, тобто будь-який громадянин, не залежно від свого місця реєстрації може отримати послугу в будь-якому сервісному центрі МВС» – прокоментував подію перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Князюк.

«Дуже важливо і те, що проводячи реконструкцію примі-щення ми передбачили тут усі необхідні умови отримання послуг для людей з обмеженими можливостями: це і кнопка виклику ад-міністратора, зручні заїзди та паркувальні місця для інвалідів.
На мою думку все це і є, яскравим прикладом трансформації дер-жавного сервісу. Головне, що повинно «сповідуватись» в держав-ній установі – це орієнтація на потреби клієнта, тобто людина яка звернулася за послугою до сервісного центру МВС має їх отримати в найкоротший термін та з найвищою якістю» – зазначив голова Уманської районної державної адміністрації, Євген Данченко.

Також, перед запрошеними гостями, працівниками центру та жур-налістами виступили депутат Черкаської обласної ради Юрій Бот-нар, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, сільський голова села Родниківки Руслан Яремчук та ветерани МВС, які 30 років тому будували дане приміщення та працювали в колишньому МРЕВ.

Відкриття оновленого сервісного центру МВС в Умані не останнє в цьому році на Черкащині, до кінця року керівництвом ГСЦ та РСЦ планується реконструювати також територіальний сервісний центр МВС міста Корсунь-Шевченківський.
Більше новин на сайті hsc.gov.ua або на офіційній сторінці Facebook.