A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В Умані відбулася нарада заступника голови Черкаської облдержадміністрації Ярослава Березаня з керівниками прилеглих районів,  на якій обговорили питання щодо реконструкції ТСЦ №7142


21 Серпня 2018

 

17 серпня в Умані відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Черкаської облдержадміністрації Ярослава Березаня, на якій керівники Умані  та прилеглих Жашківського, Маньківського, Тальнівського, Христинівського  районів та голів селищних об’єднаних територіальних громад обговорили питання щодо реконструкції територіального сервісного центру МВС № 7142, що в місті Умань.

Звертаючись до присутніх, заступник голови ОДА Ярослав Березань зазначив, що наразі реалізується проект реорганізації територіального сервісного центру МВС в місті Умань з метою його осучаснення. Запланована вартість робіт складе  5 млн. 300 тис. грн. Частину фінансових зобов’язань бере на себе обласний бюджет, інше необхідно доповнити субвенціями з районів.

Обговорюючи проектно-кошторисну документацію начальник  Регіонального сервісного центру МВС Черкащини Володимир Андрущенко розповів присутнім, що після проведення ремонтних робіт новий сервісний центр МВС в Умані набуде абсолютно нового вигляду – це буде сучасний, зручний сервіс з відкритими офіс-центрами, електронною чергою, одночасним прийомом 5-6 осіб та значно розширеним переліком послуг, порівняно з його застарілим попередником МРЕВ. За рахунок державного бюджету оновиться також технічне забезпечення.

Яскравим прикладом такого оновленого сервісу є територіальний сервісний центр МВС 7141, що в місті Черкаси, який уже понад рік успішно обслуговує громадян в обласному центрі.