A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Черкаські працівники сервісних центрів МВС вийшли на роботу у вишиванках


17 Травня 2018

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Всесвітній день вишиванки в Україні, уже більше десяти років поспіль відзначається у третій четвер травня. Цього року свято припало на 17 травня.

Нагадаємо, вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна студентка Чернівецього університету, надихнувшись прикладом свого товариша, який постійно носив вишиту сорочку в повсякденному вбранні. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято – частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишитих сорочках.

Адміністратори сервісних центрів МВС Черкащини також долучилися до цієї доброї традиції, і ось уже кілька років поспіль обслуговують громадян, в цей день, у красивих стильних вишиванках.

– Мені дуже подобаїться, відчувається святковий настрій, – прокоментував один з відвідувачів сервісного центру 7141, Володимир Осадчий. – У таких установах це створює невимушену і теплу атмосферу.

Традиція вбиратися на свята у вишиванку – символ патріотизму і єднання українців, поваги до народних традицій і свого історичного коріння – зазначили в адміністрації сервісного центру.