A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Автомобіль HONDA що перебуває в розшуку та ВАЗ з перебитим номером кузова виявили днями в сервісному центрі МВС Черкас


10 Травня 2018

Автівку з перебитим номером кузова виявили під час проведення реєстраційної операції в територіальному сервісному центрі МВС 7141 міста Черкас.
До ТСЦ звернувся житель міста Верхівцеве Дніпропетровської області з питання зняття з обліку автомобіля «ВАЗ21093». В ході експертного дослідження транспортного засобу фахівці встановили, що фрагмент номерної панелі з ідентифікаційним номером кузова змінено поза умов заводу-виробника шляхом вварення.
Неприємною новиною для ще одного автовласника з Черкас, стало повідомлення про те, що його автомобіль «HONDA HR-V» значиться в розшуку. Чоловік придбав цю автівку по договору купівлі-продажу в Одесі та звернувся до сервісного центру Черкас для постановки його на облік.
Для з`ясування всіх обставин та проведення подальшої перевірки автомобіль та надані на нього реєстраційні документи передано до Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
Про з’ясовані факти порушень повідомлено до територіального органу поліції, автомобілі та їх реєстраційні документи передано правоохоронцям для додаткового вивчення.