A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Черкащини активно підтримали всеукраїнську акцію «За чисте довкілля»


05 Травня 2018

Проведення навесні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію населення і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Цього року заходи з прибирання території об’єднали сотні жителів Черкас, які вийшли наводити лад біля своїх осель, підприємств, установ, в парках та інших місцях загального користування.

Не залишилися осторонь таких заходів і працівники сервісних центрів МВС. У суботу, 5 травня, вільні від основної роботи працівники, взяли до рук лопати, віники та долучилися до висадки квітів, скопування клумб, прибирання територій своїх сервісних центрів. Адже, якщо територія доглянута та чиста, то і працівникам та відвідувачам комфортніше.

«Кожен повинен розуміти, що чистота та комфорт залежить саме від нас. Тому лише ми маємо дбати про охайність навколо себе. Давайте не будемо сторонніми спостерігачами, а підтримуватимемо чистоту та порядок на своїх робочих місцях. Це і буде запорукою здоров’я і краси не лише на роботі, але і в країні в цілому» — прокоментував заходи в.о. начальника Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, Володимир Андрущенко.