A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісному центрі Черкас виявили автомобіль з перебитим номером кузова


20 Березня 2018

14 березня до Територіального сервісного центру МВС 7141, що діє в обласному центрі, звернувся 25-річний молодий чоловік для перереєстрації на нового власника по договору купівлі-продажу належного йому автомобіля марки Audi 100.

Працівники ТСЦ спільно з фахівцями Експертної служби МВС під час спільного дослідження виявили, що номерний майданчик з первинним номером кузова вирізаний, а на його місце вварений інший номер кузова відповідного розміру.

Слідчо-оперативна група Черкаського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала цей факт. Автомобіль та документи на нього вилучено та доставлено на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Проводяться подальші перевірки.

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре звертаються до всіх, хто вирішив здійснити таку недешеву покупку, як автомобіль, – бути пильними і обачними!

Щоб вберегтися від придбання проблемної автівки варто звертатися саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно та заповнюється адміністратором в електронній формі.

Важливою процедурою в даному процесі є огляд експертами МВС транспортного засобу. Його мета – звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів. Такий огляд не потребує окремої сплати – його вартість вже включена у вартість послуги перереєстрації транспортного засобу.