A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Маріуполі розпочинає роботу новий сервісний центр МВС


22 Лютого 2018

У п’ятницю, 23 лютого, у місті Маріуполь, відбудеться офіційний запуск роботи нового сервісного центру МВС спільно з ЦНАП.

За участі начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія у місті Маріуполь презентують спільний проект сервісного центру МВС та ЦНАП.

Сервісний центр МВС розташований в одному приміщенні з Центром надання адміністративних послуг, що надає клієнтам комфортну можливість отримувати максимальну кількість послуг на одній локації. Проект було реалізовано за підтримки Фонду розвитку Маріуполя, Маріупольської міської ради та іноземних партнерів (USAID).

Центр побудований за принципом прозорого офісу і знаходиться на території торговельного центру, чим продовжує ефективну програму державно-приватних партнерств. Він оформлений в єдиному візуальному стилі нових сервісних центрів МВС, обладнаний такими технічними зручностями як електронна черга, електронний інформаційний бокс, відеокамери спостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн, терміналами для оплати послуг.

Сервісні центри МВС надають такі послуги як: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна водійського посвідчення, довідки про несудимість тощо.

Початок заходів об 11:00

Місце проведення: м. Маріуполь, Запорізьке шосе, 2, ТРЦ «ПортCity»

Додаткова інформація за телефоном: (044) 374 10 57 або (095) 689 41 61.