A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

16 лютого виповнюється рік з початку роботи оновленого сервісного центру МВС в Черкасах


16 Лютого 2018

Новий сервісний центр МВС, що прийшов на зміну колишньому МРЕВ, відкрили у Черкасах 16 лютого 2017 року. Серед основних переваг нового центру – сучасні технології, система прозорих кабінетів і спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал.

Громадянам, які звернулися за отриманням послуг, незалежно від місця своєї реєстрації, тепер не потрібно вистоювати в довжелезних чергах, вони можуть швидко і з комфортом зареєструвати або перереєструвати свій транспортний засіб, замінити чи отримати посвідчення водія, отримати дозвіл для перевезення небезпечних вантажів чи довідку про відсутність судимості або інші послуги, які надаються сьогодні сервісними центрами МВС.

За допомогою електронної черги та сучасної системи комунікацій клієнтам стало набагато зручніше отримувати державні послуги, а свій відгук чи зауваження вони можуть залишити, скориставшись спеціально обладнаним планшетом.

Надзвичайно корисними є також і робота веб-камер, за допомогою яких можна он-лайн переглянути процес обслуговування і завантаженість центру.

Слід зазначити, що зазвичай відвідувачі щоденно проводять у сервісному центрі від 30 хвилин до 2-3 годин. Тож, під час очікування вони мають чудову можливість почитати мотиваційну літературу, яка розміщена для них на спеціальній буккросинг-полиці.

За рік роботи адміністраторами фронт-офісу сервісного центру МВС Черкас було надано багато адміністративних послуг, але як завжди найбільше користуються попитом реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – здійснено 14607 операцій та отримання чи заміна посвідчення водія – 11560 операцій.

Загалом за цей час сервісні центри МВС в Черкаській області провели майже 80 тисяч реєстраційних операцій і поповнили місцеві бюджети на понад 8 мільйонів гривень.

Одним із нововведень минулого року, яке вже користується значною популярністю, є нова послуга, що з’явилася в сервісних центрах МВС з березня 2017 року – видача довідок про наявність або відсутність судимостей. Варто зауважити, що ця послуга є не лише абсолютно безкоштовною, але і надзвичайно зручною, оскільки таку довідку можна замовити он-лайн і забрати в заздалегідь обраному замовником сервісному центрі МВС. Загалом в сервісному центрі Черкас за рік роботи такою послугою скористалися майже 7 тисяч осіб.

Разом із цим, під час реєстрацій та перереєстрацій транспортних засобів адміністратори ТСЦ №7141 виявляли викрадені авто або такі, що перебували у розшуку. Таких «проблемних» автомобілів у Черкасах за минулий рік виявили 34.

Також, для зручності громадян, які проживають у віддалених районах області, в оновленому сервісному центрі МВС № 7141 діє пересувний мобільний сервісний центр МВС. Виїзна група в заздалегідь визначений час, на запрошення місцевих громад працює безпосередньо в районних центрах. За минулий рік було здійснено 23 таких виїзди і обслужено майже 600 громадян.

Оновлені сервісні центри МВС – це безпрецедентний випадок створення єдиної концепції надання державних послуг по всій Україні, інноваційних підходів, доступності державної установи для громадян та комунікаційної відкритості.

Нагадаємо, новий сервісний центр МВС в Черкасах працює за адресою: вул. Лесі Українки, 21. Громадян тут обслуговують з вівторка по суботу без перерви на обід з 9.00 до 18.00 години, у суботу з 9.00 до 16.45, понеділок та неділя – вихідні дні.

Сервісні центри МВС на практиці доводять, що державний сервіс може бути якісним та комфортним.