A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Задля комфорту відвідувачів, працівники сервісного центру МВС Черкас вправно працювали не лише на своїх робочих місцях, але і звичайними лопатами!


18 Січня 2018

Снігопади, які вже кілька днів прикрашають більшість міст України, добралися на кінець і до Черкащини. Сніг почав падати ще з вчорашнього вечора, а на ранок сьогоднішнього дня, за вікнами жителів обласного центру уже було більше 30 сантиметрів пухкого снігового покрову.

Для комунальних служб, як завжди, сніг став повною несподіванкою, тому якщо на центральних вулицях сьогодні вранці проїхати можна було ще сяк-так, то на околицях міста – дороги взагалі ніхто не чистив. Це спричиняло затори та певні проблеми для руху громадського та особистого автотранспорту. Непрохідними були і більшість тротуарних доріжок.

Щоб допомогти комунальникам звільнити дороги від снігу до рук взяли лопати більшість працівників магазинів та офісів що розташовані на центральних вулицях міста.

Прибирати сніг, задля комфорту відвідувачів, вийшли і працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області.

На початку робочого дня вони дружно почистили від снігу доріжки що ведуть до сервісного центру та прилеглу територію.

«Дуже важливо особистим прикладом показувати, що можна взяти до рук лопату й прибирати сніг біля свого дому, офісу чи держустанови. Це європейська практика – коли громадяни спільно прибирають своє місто та звільняють його від снігових заметів», – зазначив в.о. начальника Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко.