A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області провели чергові щонедільні заняття з підвищення фахового рівня


15 Січня 2018

Стрімкий розвиток комп’ютеризації всіх сфер життя — це одна з характерних ознак сучасного періоду розвитку суспільства.

Сьогодні важко уявити будь-яке підприємство чи організацію, господарська діяльність яких здійснювалась би, без використання комп’ютерної техніки.

Не є виключенням тут і сфера послуг, яка пов`язана з наданням сервісних послуг населенню. Тому постійне вдосконалення навиків та підвищення кваліфікації співробітників в області використання комп`ютерних технологій, є запорукою вчасного та своєчасного реагування на вимоги сьогодення.

Саме ця тема стала головною в заняттях які пройшли сьогодні за участі керівництва РСЦ в класі територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси, для працівників Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області.

Фахівці сектору довідково-інформаційного забезпечення РСЦ розповіли присутнім про використання ліцензійного програмного забезпечення його можливості та призначення та провели практичні уроки з використання периферійної техніки що служить для створення та обробки документообігу. Також учасники практичних занять ознайомилися з використанням поштових сервісів.

 В ході зустрічі учасники занять поділилися також своїми думками стосовно більш якісного та своєчасного надання послуг громадянам, обговорили актуальні проблеми та знайшли шляхи їх вирішення.