A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервіс – це коли клієнту комфортно!


23 Листопада 2017

Що таке сервіс та які послуги надаються сервісними центрами МВС, розповіли сьогодні найменшим відвідувачам його працівники.

В рамках проекту «Діти про сервіс», до територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси, завітали третьокласники загальносвітньої санаторної школи-інтернат №14 та семикласники, учні ЗОШ №30.

Під час виховного заходу співробітники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області пояснили школярам, чим характеризується якісний державний сервіс та які послуги можна отримати у територіальних сервісних центрах МВС області.

Тепер учні знають, що такі послуги, як отримання посвідчення водія, оформлення договору купівлі-продажу авто, реєстрація/перереєстрація транспортного засобу і навіть отримання довідки про відсутність чи наявність судимості – всі ці послуги можна отримати в зручному для людини місці — територіальному сервісному центрі МВС.

Організатори підготовили та вручили маленьким гостям наглядні сувеніри, які нагадуватимуть про прості речі, що рятують життя та виявляють повагу учасників дорожнього руху один до одного, які учні з користю зможуть використовувати в подальшому своєму навчанні.

Крім цього, школярам нагадали основні правила дорожнього руху, оскільки ця тема є актуальною завжди, особливо в період ранніх сутінок. До участі в заході також долучилися і працівники патрульної поліції міста Черкас, які розповіли учням основні правила поведінки на дорозі, ознайомили з патрульними автомобілями, спецзаходами та показали стрілецький тир.

Судячи з реацкції та відгуків дітей їм такі «виїздні уроки» надзвичайно сподобалися і вони з задоволенням хотіли б відвідувати їх ще…