A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Військовий комісар подякував працівникам сервісного центру за увагу і професіоналізм


13 Листопада 2017

Подяка від відвідувачів, які звернулися за наданням послуг до сервісних центрів МВС в Черкаській області, – найвища оцінка, яка може бути отримана за свою роботу кожним працівником сервісного центру.

Саме слова вдячності надихають всіх нас на подальшу ефективну роботу заради зручності та добробуту кожного відвідувача.

«Колектив Звенигородського районного військового комісаріату Черкаської області висловлює слова вдячності працівникам територіального сервісного центру МВС №7143, Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області!

Вже кілька років ми тісно співпрацюємо із центром і жодного разу не були обділені увагою і професіоналізмом фахівців цієї установи.

Особливо слід відзначити роботу по наданню довідок про відсутність чи наявність судимостей громадян. Під час чергового військового призову та під час набору військовослужбовців на контрактну основу, військові комісаріати працюють в особливо напруженому режимі, а тому, оперативна співпраця зі всіма організаціями і установами — це запорука успішної роботи. 

Працівники ТСЦ №7143 завжди виконують роботу якісно, професійно і в найкоротші терміни. Бажаємо тримати й надалі такий рівень роботи. Успіхів їм в роботі, підвищення кваліфікаційного рівня та кар`єрного зростання.»

Такі звернення громадян свідчать про позитивні зміни в роботі сервісних центрів МВС на шляху відновлення довіри у суспільстві, і є дуже важливим, позитивним фактором в роботі ТСЦ Черкащини.