A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В Золотоноші та Умані виявили автівки з перебитими номерами двигуна!


19 Жовтня 2017

Чергові підробки номерних агрегатів на автомобілях виявили минулого тижня працівники сервісних центрів МВС Черкащини.
Зокрема, в Золотоноші, детальний огляд автомобіля ВАЗ 2108, жителя села Домантово, засвідчив, що ідентифікаційний номер двигуна його «ВАЗівки» знищений механічним способом.

Подібну знахідку виявили і працівники сервісного центру Умані. Там до територіального сервісного центру звернувся 36-річний житель села Собківка, Уманського району, стосовно перереєстрації автомобіля Opel Astra. При огляді автомобіля експерт з’ясував, що номер двигуна змінено кустарним способом.
В обох випадках транспортні засоби доставлені до відділів поліції для з’ясування всіх обставин події.
Працівники сервісних центрів МВС Черкаської області вкотре застерігають громадян та нагадують, щоб не стати жертвою недобросовісних продавців та не придбати автомобіль сумнівного походження, слід дотримуватися певних правил:

— не купувати транспортні засоби, які продавці відмовляються знімати з обліку, чи перереєстровувати на нового власника;

— обов’язково звертатися до сервісних центрів МВС для перевірки транспортних засобів і документів на них по наявних базах даних МВС.
Крім того, не варто прибігати до послуг сторонніх осіб під час реєстрації транспортних засобів. Краще особисто звернутись до сервісного центру МВС та експертів, перевірити автівку, яку купуєте, та після проходження необхідних процедур, користуватись нею без будь-яких сумнівів.