A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чергові проблемні ТЗ виявили в сервісному центрі МВС Черкас


26 Вересня 2017

Продуктивним на виявлені підробки виявився останній робочий день минулого тижня для працівників сервісного центру МВС Черкас. Протягом дня вони, спільно з фахівцями експертної служби МВС Черкаської області під час реєстраційних операцій транспортних засобів, виявили два випадки незаконної спроби перереєстрації ТЗ.

Так, під час дослідження автомобіля ВАЗ 2106, якого житель Черкас представив для перереєстрації по спадщині, виявилося, що номерна панель з первинним номером кузова видалена, а на її місце вварена панель з іншим номером кузова.

Не поталанило в цей день і ще одному жителю обласного центру, який звернувся в сервісний центр для реєстрації нового причепа. При огляді даного транспортного засобу фахівцями експертної служби  було встановлено, що шрифт номера рами не відповідає наявним у програмі МВС шрифтам.

В обох випадках на місце події було викликано правоохоронців.

Зібрані по даних випадках матеріали направлені до відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Шановні автовласники! Працівники РСЦ МВС в Черкаській області просять Вас перед укладанням угоди купівлі-продажу ТЗ звертатися за консультацією до фахівців ТСЦ та експертної служби МВС, з метою ідентифікації та звірення номерів та складових частин автомобіля з номерами, зазначеними в реєстраційних документах.