A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Mercedes-Benz з перебитим номером та Volkswagen Transporter, що перебував в розшуку, виявили в перші дні осені працівники сервісного центру МВС Черкас


05 Вересня 2017

2 вересня до територіального сервісного центру МВС міста Черкас звернувся 43-річний житель Вінницької області з приводу перереєстрації придбаного ним по договору купівлі-продажу автомобіля Mercedes-Benz Е 290.

Однак, як це нерідко буває, під час проведення огляду співробітниками сервісного центру МВС та працівниками експертної служби Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що первинний номер кузова самовільно змінено.

На місце події було викликано фахівців відділу поліції ГУНП в Черкаській області. По даному випадку проводиться перевірка.

Не поталанило з переоформленням автомобіля Volkswagen Transporter, цього дня, і жителю Геронимівки, Черкаського району, який також звернувся до сервісного центру МВС Черкас. В ході перевірки вказаного транспортного засобу працівниками центру було встановлено, що вказаний автомобіль значиться в розшуку з ініціативи прокуратури Вінницької області.

І в цьому випадку для з`ясування всіх деталей на місце події було викликано правоохоронців.

Автомобілі  затримано, матеріали зареєстровано в журнал єдиного обліку надходження повідомлень.