A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В останній день літа працівники територіального сервісного центру МВС Черкас виявили викрадений мотоцикл та Volvo з перебитим номером кузова


01 Вересня 2017

В обох випадках на місце події були викликані оперативні групи поліції для реєстрації правопорушень.

31 серпня до Черкаського Територіального сервісного центру МВС 7141 звернувся 50-річний житель Черкас з приводу перереєстрації автомобіля «Volvo 244», в зв`язку зі зміною кольору.

Під час дослідження транспортного засобу адміністратором сервісного центру та фахівцем експертної служби НДЕКЦ було з`ясовано, що номерна площадка з номером кузова автомобіля має сліди локального вварювання з повною заміною номерної деталі.

Цього ж дня, не пощастило і новоспеченому власнику мотоцикла Yamaha YBR, 29-річному черкащанину, який звернувся в ТСЦ 7141 для перереєстрації купленого ним в Вінницькій області мотоцикла.

Після перевірки транспортного засобу за базою даних, фахівці центру виявили, що мотоцикл значиться в угоні. Ініціатор розшуку Ленінський РВВС міста Вінниці.

Слідчо-оперативна група Черкаського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала дані факти. Автомобіль та мотоцикл вилучено та доставлено на майданчик тимчасового утримування транспортних засобів. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.